تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات GASPARI

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
Real Mass:بهترین گینر شرکت گاسپاری... 

مکملی برای افزایش بی نهایت ساختار عضلانی شما! 
همیشه در ذهن ورزشکارانی که با ناامیدی به دنبال حجم با کیفیت هستند، بی تردید این سوال به وجود می آید: آیا من به اندازه کافی کالری دریافت می کنم ؟ 

اگر شما نیز علیرغم یک برنامه تمرینی سنگین، به پک عضلانی با کیفیت خود نمی رسید، خواه ناخواه این نکته مهم به میان می آید که شما برای دستیابی به هدف خود، به کالری بیشتری نیاز دارید. 
راه حل کلیدی جهت افزایش توده عضلانی باکیفیت، مصرف مداوم و متعادل غذاهای مغذی و پر کالری در طول روز است. با انجام این کار، یک جریان پیوسته از موادغذایی ارزشمند همچون پروتئین و کربوهیدراتها در رگهای بدن خود جاری ساخته و این موجب می شود تا عضلات شما رشد کنند. 

با این وجود، مصرف زیاد کربوهیدرات نیز در رژیم غذایی روزانه این ریسک را به دنبال دارد که بدن شما مقدار اضافی آن را به صورت چربی های ناخوشایند موضعی ذخیره نماید. اما تیم گاسپاری با آگاهی از این مشکل توانسته است، این نقطه ضعف اصلی مکملهای غذایی را با فرمولاسیون ویژه خود برطرف نماید! 

هم اکنون گروه پژوهش و توسعه مواد غذایی شرکت گاسپاری مفتخر است که یک گینر کامل و واقعی یعنی "ریل مس" را به شما عرضه نماید! 

ویژگی های ریل مس: 
- افزایش حداکثری توده عضلانی و وزن 
- تنظیم شده توسط فرمول پیشرفته پروتئین مایوفیوژن 
- دارای آنزیم قدرتمند پروتئولیتیک جهت دسترسی حداکثری بدن به مواد غذایی 
- افزایش سرعت جذب گلیکوژن برای یک رشد بی نهایت 
- کمک به نگهداری مقدار مورد نیاز گلوکز در خون جهت افزایش حجم عضلانی. 

برای جوابدهی بیشتر می‌توانید این گینر گاسپاری ریل‌مس Real Mass GASPARI را همراه با سایزان گاسپاری SIZEON و سوپر پمپ SUPER PUMP و آمینو مکس 8000 گاسپاری aminomax 8000 gaspari مصرف کنید

 

طبقه بندی: محصولات Gaspari، 
برچسب ها: real mass، gaspari، محصولات gaspari،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 4 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم