تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات Nutrabolics

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
Superfats:چربی سوز قدرتمند و کاهش اشتها ...


كارآیی:

- محركی كامل برای سوخت شبكه های چربی
- كاهش میزان كالری قابل جذب و كنترل خود به خود اشتها
- پشتیبان هورمون های چربی ساز
- پشتیبان چربی سوزی داخلی و عامل تجزیه مواد غذایی 

 *تاكتیك های فرا چربی: محرك تغییر متابولیك برای افزایش چربی سوزی، انرژی مضاعف،افزایش جذب ماهیچه ها و ارضاء اشتها.

*كمپلكس كامل اسید های چرب كه سبب چربی سوزی بیشتر میشود ،انرژی جسمانی را افزایش داده و منجر به سلامت جسمانی خواهد شد.

دستور مصرف:
به عنوان یك مكمل غذایی 3 عدد قرص ژله ای سوپر فت را 2 مرتبه در روز همراه با وعده های غذایی مصرف كنید.(روزی 6 عدد)


ایده سوپرفتز: عامل طبیعی كاهش چربی فیزیولوژیكی

قدرتمندترین چربی سوز چربی لیپیدی جهان در مسابقه تولید محصول مدیریت وزن و كاهش چربی، مؤسسات زیادی به شایعات بازاری متكی هستند و مسئله را با دید كلی نمینگرند. ادعا زیاد و نتیجه كم است. در مواردی طی هفته اول، مواد مزبور موجب كاهش آب بدن یا ایجاد «دلهره» میشوند در حالیكه بافت اصلی همان چربی بدن  برقرار است.
بدین ترتیب ناامیدی حاصله موجب درهم شكستن اراده فرد شده و كاهش چربی را دشوارتر میكند. با نگاه دقیق به پویایی عملكرد كاهش چربی، تیم تحقیق و توسعه نوترابولیك سوپرفتز را ارائه كردند كه یك محصول اثبات شده در پژوهش و تركیبی از طبیعت و علم برای كسب نتایج بیسابقه است. این مكمل سلامتی بخش معرف آخرین پیشرفت در فیزیولوژی كاهش چربی است و انتخاب منطقی برای ورزشكارانی است كه مایلند بهترین اندام زندگی خود را تجربه كنند.
تاكتیك عملكرد سوپرفتز: تحریك توازن سوخت و ساز برای افزایش سوختن چربی، انرژی بیشتر، كسب عضلات بهتر و كاهش اشتها.
در زمینه بسیار تحت پژوهش كاهش چربی، یكی از اكتشافات مهم، به رسمیت شناختن «چربیهای خوب» میباشد كه میتواند اثرات سوخت و سازی مهمی (توازن متابولیك) به همراه آورد. این حوزه جدیدی علمی برخلاف عقیده رایج است كه میگوید »تمام چربیها شما را چاق میكند» و راه را برای بهبود زیاد در تركیبات حیاتی بدن هموار مینماید. این چربیهای طراحی شده با فرآیندهای متعددی به مشكل كاهش چربی حمله كرده و تاكنون به شكل تجاری در یك فرمول موجود نبودند. ایجاد یك فرمول كامل و مستقل منطق تولید سوپرفتز است و این اولین مكملی است كه یك راهحل كاهش چربی علمی و طبیعی ارائه میكند.
سوپرفتز دارای این موارد است: كمپلكسهای اسید چرب كه كاهش چربی، انرژی فیزیكی و سلامتی را به دنبال دارند.
سوپرفتز 3 دارای سه اسید توانمند چرب است كه طیف كامل اثرات چربی سوزی را همراه افزایش انرژی فیزیكی و بهینه سازی حوزه وسیعی از فواید سلامتی ارائه میكند.
1- اسید لینولئیك همبسته (CLA)
این اسید چرب طبیعی در 1983 كشف شد و محققان به خواص آن واقف شدهاند. این ماده به بدن انرژی داده، اشتها را كاسته، سوخت و ساز را زیاد میكند و عملكرد هورمونی را بهتر میسازد. در حقیقت اثربخشی آن تا عضله سازی و سوزاندن چربی حتی برای افرادی كه رژیم یا تمرین ندارند نیز میرسد. پژوهش نشان میدهد CLA علاوه بر كمك به سوزاندن چربی موجود مانع از ذخیره چربی در بدن میگردد.
2- عصاره روغن كنجد از روغن كنجد (سسامون ایندكوم) گرفته میشود و در سوپرفتز از نظر داشتن تا 60% روغن سسامین استاندارد شده است. روغن سسامین مركب از یك لیپید و نوعی الیاف به نام لیگان میباشد و منبع قوی انرژی است كه اشتها را كاسته، كاهش چربی را تحریك، هورمونهای بهینه را پشتیبانی و به ساخت عضله كمك میكند.
3- عصاره مخروط كاج
این ماده منافع ثبت شدهای برای سلامتی دارد. اسید پینولنیك یعنی ماده فعال مخروط كاج انواع فوائد سلامتی را دربردارد. اسید پینولیك در سوپرفتز تا 15% استاندارد شده است. این اسید چند اشباعی چرب با كاهش اشتها به سرعت چربیها را میسوزاند. این كار با تحریك رهاسازی كوله سیستوكی نین (CCK) انجام میشود كه یك ماده طبیعی در بدن است و به مغز اطلاع میدهد كه فرد كاملاً سیر است. پرخوری گاه به علت كمبود CCK در خون است. سوپرفتز با وانمود سازی اثر CCK و كاهش اشتها كاهش چربی را تسهیل مینماید.
ویتابولیك، پایان ویتامینهای كسل كننده مبانی قدرت و عملكرد را برقرار میسازد..

طبقه بندی: محصولات Nutrabolics، 
برچسب ها: superfats، nutrabolics،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم