تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات Nutrabolics

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
ISOBolics:انواع پروتین ها و مواد ضروری برای ساخت عضله ...


كارایی:

1.با فرمول پشتیبان پروتئین های چند شاخه ای با درصد كربو هیدرات پایین 
2.پشتیبان فعالیت های هوازی و غیر هوازی 
3.حاوی CLA جهت چربی سوزی بیشتر در بدن
4. كمك  به ترشح بیشتر آنزیم های موجود در معده و در نتیجه هضم آسان تر
5. سرشار از آمینو اسید های ممتاز با طعم بسیار عالی

دستور مصرف:

به عنوان یك مكمل غذایی 2 پیمانه از محصول ایزوبولیك را با 180 الی 300 میلی لیتر آب  یا شیر كم چرب مخلوط كرده و میل نمایید.در روز بین 1 الی 3 وعده از این محصول را مصرف نمایید.


ایده ایزوبولیك:

ورزشكاران جدی كه به دنبال پیشرفت مستمر اندازه، توان و عضلانی شدن بدن هستند در مورد جذب پروتئین روزانه هشیارند. بدین سبب نوترابولیك استاندارد صنعت در مكمل پروتئین یعنی ایزوبولیك را تولید نمود. این مكمل خاص  بر مبنای علمی تهیه شده و بدون تردید یك غذای حقیقی بدنسازی است یعنی باید در اساس و ریشه زرادخانه مواد غذایی هر مسابقه دهنده نخبه قرار گیرد.


تاكتیك عملكرد ایزوبولیك: دسترسی حداكثر به آمینو اسید

بدن ورزشكار دائماً میان تجمع بافت عضلانی (كاربرد آمینو اسید برای بدنسازی / ترمیم یا «آنالولیزم») و تجزیه این بافت (كاربرد آمینو اسید برای تأمین انرژی یا «كاتابولیزم») در نوسان است. توازن در این فرآیند وضعیت پیشرفت یا ركود بدن را دیكته می كند. یك مكمل مؤثر پروتئین ابقای خالص ازت را بهبود داده، آنابولیزم را ترویج كرده و كاتابولیزم را كاهش می دهد. برای ایجاد یك حالت سوخت و ساز مفید، ایزوبولیك یك آرایه ویژه فیزیولوژیك اجزاء پروتئینی را كه با فناوری فرآوری عالی ایجاد شده با اسید چرب، الیاف و آنزیم ضروری تركیب نموده تا منبع تأمین دائم آمینو اسید فراهم گشته و یك رژیم خوب و سخت برای تأمین وزن بدست آید.
ایزوبولیك دارای اجزاء سریع العمل و كوبنده است.


عصاره پروتئین وی از جریان متقاطع تصفیه شده

برخلاف پروتئینهای بی كیفیت كه با تبادل یونی فرآوری شده اند و این فرآیند از مواد شیمیائی مخرب برای جداسازی انواع اجزاء پروتئین شیر استفاده می كند، عصاره وی ایزوبولیك فقط در معرض فرآیند با حرارت كم تهیه شده كه پروتئین محلی را با نام PH طبیعی جداسازی نموده و فعالیت زیستی آن را با دقت حفظ می نماید. در این ماده بالاترنی سطوح دو و سه و چند پپتیدی وی شامل 10% ایمونو گلوبین (یعنی یك پادتن حیاتی كه پاسخ ایمنی سالم و متوازن ارائه می دهد) وجود دارد. این فرآیند خالصترین، سریع العمل ترین و گوارش پذیرترین پروتئین وی را بدست می دهد.


عصاره پروتئین تخم مرغ (آلبومین تخم مرغ)

این ماده منبع غنی آمینو اسیدهای گوگردی است كه به انحاء متفاوت ترمیم سلولی را ممكن می سازند. این ماده با نام «اهداگر متیل» نیز شناخته می شود و در شكلگیری متیونین (اولین آمینو اسیدی كه حین ایجاد سلول در فرآیند دخالت دارد) كمك كرده و باید برای كاربرد مؤثر پروتئین مورد استفاده قرار گیرد.


اسیدهای چرب ضروری (EFA)

این مواد شامل CLA و پودر تخم برزك میباشد. ایزوبولیك «چربیهای سالم» اضافی را برای ابقای سطح سالم تستوسترون فراهم می كند. در عین حال، EFA پروستا گلاندینهای مفید را كه عملكرد هورمونهای مهم را بهینه می سازند، تولید می نماید.

 

برچسب ها: isobolics، محصولات دعفقشذخمهزس،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم