تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات Nutrabolics

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
ISOGainer:گینر واقعی و کارآمد...


كارایی:

- حاوی 60 گرم پروتئین چند شاخه ای آزاد شده
-88 گرم كربوهیدرات كمپلكس
- افزایش میزان بازپروری عضلات در هنگام تمرینات ورزشی
- بالا بردن قدرت جذب عضلات

طرز مصرف:

برای تهیه یك محصول خامه ای غلیظ سه پیمانه از این محصول برابر (179 گرم) را با 450 الی 510 میلی لیتر آب یخ یا شیر مخلوط كنید.برای رسیدن به نتیجه بهتر دو وعده در روز مصرف شود. یك وعده آن به عنوان صبحانه و یك وعده دیگر قبل انجام فعالیت روزانه.
در روزهایی كه تمرین ندارید یك وعده به عنوان صبحانه و یك وعده دیگر را قبل خواب مصرف كنید.

موارد احتیاطی:

بیشتر از میزان توصیه شده مصرف نكنید.


ایده ایزوگینر: فرمول تسریع تولید تودۀ عضلانی با قدرت كامل

كسب توده عضلانی با كیفیت نوعی چالش است. راهحل آن اصلاح تغذیه در دو حوزۀ اساسی است: 1- افزایش نسبت كالری جذبی به كالری مصرفی و 2- افزودن كالری با نسبت صحیح پروتئین به هیدروكربن به چربی. نوترابولیك ایزوگینر را در مقابله با این چالش تولید كرد. این یك فرآورده غذایی با هضم آسان و كالری زیاد است كه یك مخلوط ممتاز چند مرحلهای پروتئین، هیدروكربن طراحی شده و اسید چرب ضروری برای سلامتی را ارائه میكند. ایزوگینر همراه با تمرین سخت و رژیم غذایی، پشتوانه لازم برای تجربۀ افزودن سریع به تودۀ عضلانی را فراهم میكند.

تاكتیك عملكرد ایزوگینر


افزایش منابع نیرو برای بكارگیری پروتئین جهت بازسازی و ترمیم و بهبود بافت عضلانی. ایجاد مازاد انرژی كلید كسب عضله است. اگر كالریهای مصرفی نیاز انرژی را تأمین نكنند بدن به دنبال چربیهای ذخیره میرود تا به تقاضای اضافی پاسخ گوید. این كمبود انرژی برای كاهش چربی اضافی خوب است ولی افرادی كه عضلات اضافی را با سختی ایجاد كردهاند بیشتر از آمینو اسیدهای عضلات موجود برای جوابگویی به تقاضای انرژی استفاده میكنند. بنابراین عضلات ضرر میكنند چون از نظر زیستی تقاضای انرژی مهمتر از كسب عضله است. 
راه حل در ارائه مخلوطی از سوخت بدن برای پاسخگویی به الزامات انرژی است لذا پروتئین برای حفظ، ترمیم، و بهبود عضلات بكار میرود. تیم تحقیق و توسعه نوترابولیك راهحل را ارائه میكند: ایزوگینز، كه اثرات حفاظت از مواد مغذی را در خود دارد. این فرآورده چربی ضروری را ارائه میكند و در نتیجه از مصرف هیدروكربن جلوگیری مینماید و متعاقب آن پروتئینها را حفاظت میكند كه خود موجب رشد ورزشكار میشود.
عملكرد ایزوگینر با رهاسازی متعالی كالری، حفاظت فوری از مواد مغذی و تحریك دسترسیپذیری و ارائه پروتئین همراه است.

كمپلكس اسید چرب ضروری

ایزوگینر 14% كالری خود را از یك مخلوط مهندسی شده علمی اسید چرب تأمین میكند. این مخلوط شامل روغن تخم گل گاوزبان، پودر تخم برزك، و كمپلكس اومگا-3 دارای مقادیر زیاد EPA و DHA میباشد. این مخلوط قوی، عملكردهای زیستی از جمله بهبود تولید تستروسترون و پروستا گلاندینهای مفید كه عملكرد انسولین را بهتر میكنند را تقویت مینماید. در ضمن، چربیهای طراحی شده دارای اثر قوی حفاظت از هیدروكربن هستند كه فواید توده سازی زیادی دارد.

كمپلكس چند مرحلهای انرژی هیدروكربن و بازیافت

از آنجا كه پاسخگویی به تقاضای كنونی انرژی كلید كسب بافت عضلانی اضافی است ایزوگینر 50% كالری خود را از منابع برگزیده هیدروكربن تأمین میكند. ایزوگینر با استفاده از منابع متعدد هیدروركربن یك منبع درازمدت انرژی را عرضه كرده كه برای ارتقای ذخایر گلیكوژن (هیدروكربن ذخیره شده سلول عضلانی) و بازیافت پس از تمرین سخت مناسب است. هر چند دسترسی پذیری هیدروكربن در افرادی كه دنبال افزایش توده عضلانی هستند میتواند هورمون تلف كننده عضله كورتیزول را كاهش دهد و در ادامه عملكرد اندوكرین را كه برای رشد حیاتی است بهبود بخشد.


كمپلكس توزیع حالت پایدار پروتئین و آمینو اسید

ایزوگینر با حفاظت از مصرف كالری، در را به سوی كاربرد پروتئین جهت تجمع بافت عضلانی (یا آنابولیزم) میگشاید. ایزوگینر برای بهرهبرداری بیشتر از این وضعیت سوخت و سازی 34% كل كالری خود (60 گرم) را از آرایۀ اجزاء خاص فیزیولوژیك جهت تأمین پایدار آمینو اسید بدست میآورد. این اجزاء عبارتند از:
1- عصارۀ پروتئین وی از جریان متقاطع تصفیه شده بالاترین مقادیر پپتیدهای دو و سه و چند وی را همراه با 10% ایمونو گلوبین تأمین میكند (یعنی یك پادتن حیاتی كه یك پاسخ ایمنی سالم و متوازن ایجاد مینماید).
2- هیدرولیزات پروتئین وی نوعی عصاره پروتئین وی است كه طی یك فرآیند آنزیمی از قبل گوارش شده و نسبت به انواع غیر هیدرولیز سریعتر جذب بدن میشود. این فرآیند پروتئین را به آمینو اسیدهای كوچكتر تجزیه كرده و مدت ماندگاری آن در معده را كاهش داده و مانع از هضم و تجزیه آنها شده و برای رساندن آنها به عضلات كمك میكند.
این خاصیت هیدرولیزات پروتئین وی را برای مصارف پس از تمرین مناسب ساخته چون پروتئین از پیش هضم شده را در دسترس بدن قرار میدهد.
3- كازئین محلی micelar اساس این فرمول است. این ماده طبق تحقیقات ابقای ازت را بیشینه كرده و كارآئی جذب آن و سنتز پروتئین را میافزاید. این ماده مانند پروتئین بافتی (از قبیل جوجه، گوشت گاو و غیره) عمل میكند زیرا در معده منعقد گشته و فرآیند تجزیه آن موجب نوعی اثر زمانبندی شده سنتز پروتئین میگردد. از این نظر ایزوگینر شبیه غذای كامل  است و نوعی رهاسازی آرام آمینو اسید در جریان خون را موجب میگردد. این دوره آرام شش ساعته كل سنتز پروتئین را افزوده و میتواند یك افزودنی با ارزش در كنار رژیم صحیح و برنامۀ كسب وزن دقیق محسوب شود.

 

طبقه بندی: محصولات Nutrabolics، 
برچسب ها: isogainer، Nutrabolics،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم