تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات Nutrabolics

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
Hemodrene for her:همودرین برای زنان – كاملترین چربی سوز زنانه..


كارایی:

- سوخت و ساز بیشتر همراه با فعالیت عروقی بهتر
- افزایش فعالیت سلول های چربی و چربی سوزی
- افزایش به كارگیری كربوهیدرات های موجود در بدن ، افزایش انرژی و مقاومت در برابر خستگی
- بالابردن سطح تمركز، افزایش  نیرومندی وبهبود گردش خون برای مدت زمان طولانی

دستور مصرف:

برای افزایش استقامت بدن از روزی یك قرص شروع كنید.
روزهای تمرین: یك یا دو عدد قرص را 30 الی 45 دقیقه قبل از شروع تمرین با 240 الی 360 میلی لیتر آب مصرف كنید.
روزهای معمولی: یك قرص را بلافاصله بعد از بیدار شدن از خواب در هنگام صبح همراه با صبحانه مصرف كنید و یك قرص را نیز همراه با وعده ی نهار.   

انقلابی ترین روش چربی سوزی زنان را تجربه كنید.
اگر شما به دنبال اندامی ظریف و زنانه هستید احتمالاً از قرصهای داغ و جدید كافئینی چربی زدا كه بازار را پر كرده استفاده می نمائید ولی در می یابید كه ابتدا انرژی شما به اوج رسیده، سپس كاهش می یابد و اندام شما هنوز دارای شكل و احساس مطلقاً عالی موردنظر شما نیست. البته كمی وزن شما کم می شود اما در عوض دستیابی به حداكثر توان بدنی خود را فدا می كنید زیرا اكثر این مواد سایر اجزای مهم كاهش وزن و سلامتی را حذف می كنند. شركتهای اندكی وقت و پول خود را صرف تحقیق در مورد اثربخشی و ایمنی مواد می نمایند و باعث به وجود آمدن اثرات  جانبی می شوند. دقیقاً به همین دلیل تیم پژوهشی نوترابولیك در صدد كمك به شما در كاهش وزن بر آمده و پس از بررسی كامل اطلاعات بالینی در كاوش قویترین اجزاء و تركیبات مواد توانست ایمن ترین و كاملترین راه حل كاهش چربی را در قالب یك مجموعه به نام همودرین برای زنان عرضه نماید.
 

زمینۀ علمی هموردین زنانه

این مكمل دارای یك فرمول انقلابی چربی سوزی با اجزایی مثل آكائی صد در صد برزیلی و هفت ماده دیگر است كه برخی از آنها خود محصولات كاملی هستند. برای سریعترین و مؤثرترین روش كاهش وزن باید دانست چگونه دقیقاً اجزاء گرمازا و ضد چربی را درهم تركیب نمود تا نتایج باور نكردنی به دست آورد. با اینكه سایر محصولات كاهش وزن اجزاء مواد را با هم تركیب می كنند، اگر نسبتها درست نباشد نتایج ممكن است برای سلامتی و اندام شما فاجعه بار از كار در آید. بدین سبب رویكرد نوترابولیك در تولید همودرین كاملاً بر پژوهش متكی است.
این محصول با فرمول دقیق اجزاء ایمن و قوی به اثبات رسیده  از نظر پژوهشی در قالب یك قرص چربی سوز عالی عرضه می شود كه كاهش وزن را ساده تر از همیشه به ارمغان می آورد! در یك تحقیق دوازده هفته ای، افراد مورد آزمایش كه از یكی از اجزاء اصلی هموردین استفاده می كردند بطور متوسط تا 100% بیش از گروه شاهد وزن كم كردند (4/8 در قبال 9/2 پاوند). این دو برابر مقدار وزن ناخواسته ای است كه از دست رفته است ! نتایج پژوهش نشان داد این كاهش وزن بیشتر در میان تنه بوده است.
همودرین زنانه همراه با دو مخلوط متابولیكی فعال ساز برای سوزاندن چربی ناخواسته طراحی شده است. اجزاء هموریدن زنانه یعنی انسولین K، نوروژنیك، دیوبولیك و هموفلو با یكدیگر عمل كرده و نوسانات انسولین را مهارساخته، اشتها را محدود كرده، تحویل و كاربرد مواد مغذی را بهبود بخشیده، تمركز ذهن را افزایش داده و آب زیر پوست را بیرون می كشند و در این عملكرد گروهی كاهش وزن را بهینه نموده و كاملاً اندام شما را دگرگون می كنند. اما این تمام ماجرا نیست. تیم پژوهشی نوترابولیك فرمول همودرین را با آكائی صددرصد برزیلی غنی كرده است. مطالعات متعددی نشان داده اند كه این توت مقوی دارای خصوصیات آنتی اكسید است و دارای آمینو اسیدها و امگا 3 جهت بهبود تلاش در كاهش وزن می باشد. به علاوه، كمپلكس منحصربفرد در مالوژی نوترافم نیز با فرمول بندی دقیق بدان افزوده شده تا ظاهر عالی شما را حتی یك قدم جلوتر ببرد. این كمپلكس ویژه دارای اجزاء با پشتیبانی تحقیقاتی از قبیل كتانجك دریایی، بیوتین، روغن پامچال و غیره است و طوری طراحی شده كه از فرآیند پیری جلوگیری كرده و ظاهر جوانتر، پوست شاداب و اندام سالمی ایجاد كند. با پشتوانه علمی همودرین رسیدن به یك ظاهر زیبا و متناسب را فراهم می کند!

 

شبكه فعال ساز سوخت و ساز لیپیدی

قبل از آنكه بتوان چربی بدن را سوزاند ابتدا باید آن را آزاد كرد. سلولهای ذخیره چربی به مكانهای خاص خود اتصال دارند. شبكه سوخت و ساز لیپیدی همودرین زنانه، سلول چربی را آزاد می كند و سپس در جواب به نیاز بدن به انرژی مصرف می شوند – این نیاز یا از فعالیت روزمره یا از ورزش بر طرف می شود. عصاره برگ منجیفرا اندیكا یكی از اجزاء شبكه بوده و دارای یك آنتی اكسید قدرتمند فنلی است كه به شكل طبیعی در گیاهان وجود دارد و قند خون را كاملاً كاهش می دهد. این كار برای سوخت و ساز چربی ضروری است چون سلول چربی در حضور هورمون انسولین آزاد نشده و نخواهد سوخت. این هورمون در لوزالمعده تولید می شود و مسئول انتقال قند خون به درون سلولهای بدن و جایی است كه باید برای تأمین انرژی مصرف شوند. هرگاه قند خون بالا رود (مثلاً با خوردن غذای غنی از هیدروكربن) به لوزالمعده فشار می آید كه انسولین لازم برای تمام این قند را كه باید به انرژی تبدیل شود تأمین كند. جهش انسولین به بدن هشدار می دهدمقدار زیادی انرژی در دسترس است و نباید چربی را بسوزاند، بنابراین بدن چربی را ذخیره میكند. بنابراین با افزودن این جزء مهم كه در صنایع مكمل ورزشی تازگی دارد، یك سازوكار خاص برای مبارزه با چربی توسط منع سوخت و ساز و جذب اسیدهای چرب آزاد پدید میآید. عصاره برگ منجیفرا اندیكا به جای سوزاندن چربی، بدن را از شر آ‌ن رها میسازد. این یك ضربه ناك آوت در كاهش وزن محسوب میشود!
 

شبكه گرمازای پشتیبان اینفرنو

این كمپلكس دارای پنج جزء گرمازای تخصصی كاملاً پژوهش شده است كه توان سوزاندن كالری بدن، كاهش اشتها، و فشار برای فرآیند چربی سوزی به حد افراط در راستای كاهش وزن بیشتر را بهبود میدهد. 
 

شبكه پشتیبان انسولین K

كنترل نوسانات انسولین در كسب یك اندام ظریف و سكسی حیاتی است. انسولین K دارای اجزای قدرتمندی مثل K-R-ALA، دی پی نی تول، اسید كاروزولیك و سایر مواد برای حفظ سطوح سالم قند خون، بهینه سازی ذخایر مواد، و پشتیبانی از سوخت و ساز صحیح هیدروكربن است.
 

شبكه بهینه سازی عملكرد نوروژنیك

این شبكه از تركیب دقیق و قوی 4- هیدروكسی فنیل آلانین، جرانیوم، ثیامین، كولین و دی فنیل آلانین ایجاد شده كه كاملاً تمركز و وضوح ذهن را افزایش میدهد. این مواد با همدیگر كار میكنند تا ناقل عصبی (نوروترانس می تركه واسطۀ انتقال و تقویت و مدولاسیون علائم عصبی بین نرون و سلول است) و كته كولامین (هورمونهای «نبرد – فرار» كه از غدد كلیوی حین پاسخ به تنش آزاد میشوند) سنتز و ساخته شوند. بخصوص 4- هیدروكسی فنیل آلانین در تحقیقات علمی از نظر نقش آن در سنتز هورمون كته كولامین نوراپی نفرین، اپی نفرین و دوپامین شناخته شده است. از سوی دیگر كولین مبنای ساختمانی استیل كولین میباشد كه در انواع عملكردهای بدن از جمله تنظیم ضربان قلب و انقباض عضلانی دخالت دارد. در همودرن، این اجزاء تركیب شدند و با مواد چربی سوز و گرمازا در راستای كاهش وزن شما عمل میكنند.

طبقه بندی: محصولات Nutrabolics، 
برچسب ها: hemoderine، Nutrabolics،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم