تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات Optimum

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
Fitness Fiber:شامل ۶ نوع فیبر - هر سروینگ معادل ۵ گرم فیبر میباشد ...


اثر فیبر در کاهش وزن و مبارزه با چاقی


با این که فیبر قابل حل و غیر قابل حل درآب از طرق مختلفی به بدن کمک می کنند ولی مخلوط آنها اثر مهمی در کاهش وزن و هم چنین مبارزه با یبوست دارد. همه ساله عده ی زیادی از افراد برای رفع چاقی تلاش می کنند تا وزن خود را کاهش داده و متعادل سازند ولی مرتباً بر تعداد افراد چاق در شهرها افزوده می شود. متخصصان معتقدند که، فیبر ابزار بسیار مهمی برای کنترل وزن است. چون، مواد غذایی که دارای مقدار زیادی فیبر هستند، بسیار سیر کننده می باشند و حجم بیشتری از معده را به خود اختصاص می دهند، زیرا مقدار زیادی آب  جذب می کنند. بنابراین به طور طبیعی غذای کمتری خورده می شود و این خود بهترین راه برای کاهش وزن  است.

 

کارشناسان توصیه می کنند که بزرگسالان باید روزانه بین 25 تا 30 گرم فیبر در رژیم غذایی خود بگنجانند. یک مطالعه منتشر شده در مجله آرشیو طب داخلی نشان می دهد که اهمیت فیبر در رژیم غذایی فراتر از سلامتی دستگاه گوارش می باشد. تجزیه و تحلیل داده ها از 219123 مرد و 168999 زن درطی 9 سال که به طور متوسط از ​​بالاترین مصرف فیبر برخوردار بودند نشان داد که این افراد 22 درصد کمتر از همتایان خود دچار ریسک مرگ می باشند. بالاترین سطح مصرف برای مردان  30 گرم در روز  و برای زنان 25  گرم در روز  محاسبه شده است.
افق روشن تر: شما می توانید دوز روزانه خود را از فیبر موجود در غلات کامل، همراه با طیف گسترده ای ازمیوه ها و سبزیجات تامین کنید. اگر شما به اندازه کافی از این نوع از غذاها میل نمی کنید ، مکمل فیبر آپتیموم نوتریشن Fitness Fiber  می تواند به شما در پر کردن این خلاء.کمک کند. یک قاشق چای خوری 5 گرم فیبر از 6 منابع فیبری قابل حل و حل نشدنی با فقط 10 کالری در هر وعده تامین می کند.شما می توانید این فیبر را  به مخلوط ماست، سوپ ،جو دوسر و یا نوشیدنی پروتئینی مورد علاقه خود اضافه کنید.

 

 

 

شامل مخلوطی از چندین منبع فیبر مختلف

پنج (۵) گرم فیبر در هر سروینگ

فقط ۱۰ کالری

بدون طعم

حل شدن آسان 

طبقه بندی: محصولات Optimum، 
برچسب ها: optimum،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم