تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - محصولات Optimum

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
platinum Hydro Whey:بهترین پروتین موجود در دنیا ...پلاتینیوم هیدرو وی یکی از آخرین محصولات شرکت معتبر اپتیمم بعد از مدتها پا به عرصه رقابت در بین مکمل های پروتئینی گذاشت که البته پیشبینی میشه هیچ رقیبی نداشته باشه و جایگزین مناسبی بجای وی 100% استاندارد باشه .
مکانیزم ساخت سه مرحله ای این مکمل فوق العاده با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ساخت پروتئین تهیه شده و بر اساس گفته سازندگان این محصول در مقابل رقیبان خود سریعترین زمان جذب پروتئین رو دارا می باشد .
پروتئین غنی شده این مکمل بعد از سه مرحله ف ی ل ت ر شدن به خالصترین مکمل های موجود در بازار تبدیل شده که بارزترین ویژگی این محصول است که جای کمی تامل رو داره چون علاوه بر بالا بردن سرعت جذب خیلی مزایای دیگه مثل بالا بردن سرعت ریکاوری رو هم در بر داره .

وجود 30 گرم از بهترین نوع پروتئین در مقایسه با 24 گرم پروتئین موجود در وی 100% استاندارد این مکمل رو یک قدم فراتر از پیرمرد با سابقه قرار می ده و نشان دهنده این موضوع هست که فرمولی جدید نسبت و کازئین 100% که در قرار بود جایگزین وی 100% باشه این مکمل را متمایزتر نشان بدهد .
امتیاز دیگر این مکمل که فوق العاده نشان می ده عدم وجود لاکتوز ، کلسترول و شکر در این مکمل هست . کربوهیدرات کمتر نسبت به وی استاندارد هم می تونه امتیازی برای این مکمل باشه که البته نظریه متخصصین شرکت اپتیموم است .

در زمینه طعم این مکمل هم پیشرفت هایی صورت گرفته که برای مصرف کنندگان مطلوب تر باشه و دیگر مشکلی برای هم زدن و مخلوط کردن این مکمل وجود نداشته باشه . 
داشت یادم میرفت شاید برای بعضی ها مهم نباشه ولی باید اشاره کنم که اسکوپ موجود در این مکمل بجای 29 گرم 39 گرم در نظر گرفته شده .
متاسفانه هنوز خبری از این مکمل در کشورمون نیست که البته طبیعی است و امیدوارم بعد از مدتی نظر واردکنندگان ایرانی رو به خودش جلب کنه تا ما هم بتونیم تو ایران از این مکمل استفاده کنیم .

طبقه بندی: محصولات Optimum، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم