تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - پروهورمون ها و افزاینده ها

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
T-Bomb:افزایش تستوسترون در حد ماکزیمم....شیوه جدید کاربرد هورمونی که بدنسازان جهت تبدیل اندام خود به دستگاه آنابولیک استفاده می نمایند کشف کنید این شیوه تستوسترون را تحریک کرده،علامت دهی گیرنده را تقویت کرده و هورمون های زنانه و طاسی را در روند خود جهت نیل به نتایج عالی در توده ماهیچه شکافته شده و دستیابی به قدرت فراینده متوقف می سازد.

ترکیب عظیم و بسیار قابل توجه قدرت مردانگی که در تصاویر بدن سازان برتر حرفه ای دنیای امروز می بینیم، بسیاری از ما را در حیرت فرو برده و به آنها حسرت می خوریم . چگونه آنان به چنین وضعیت جسمانی شگفت انگیزی دست می یابند؟ آنان چگونه به این شکافها و خط بنری و حالت عروقی در بدن خود دست می یابند؟

اگر تصور می کنید پاسخ در تستوسترون است، تنها تا حدی درست حدس رده اید!

طرفداران این موضوع می دانند که به منظور دستیابی بع اثرات آنابولیک و تستوسترون باید بسیاری عملکرد های هورمونی مهم دیگر را مورد بحث و برسی قرار دهند. شرکت های دارویی عمده و دانشگاههای داروسازی میلیونها دلار در زمینه جایگزینی تستوسترون و کاربردهای هورمونی هزینه صرف نموده اند.

واقعیت را بگویید، این باور شما نادرست است که اگر تستوسترون افزایش یابد پاسخ به سوال چگونگی ایجاد ماهیچه های متناوب و تنومند و دستیابی به وضعیت بسیار ایده آل در روابط جنسی داده می شود. ظرف چند دقیقه ، شما به موارد جدیدی در مورد نقش واقعی تستوسترون در ساخت ماهیچه پی خواهید برد ومی فهمید که چگونه از بدن خود جهت بهینه سازی اثرات آنابولیکی تستوسترون استفاده کرد و نیز تمامی مسائل و اضطاب ها در مورد ایجاد هیجان آنابولیک بین تستوسترون و سلولهای گیرنده ماهیچه خود را از بین ببرید.

در نهایت، در خواهید یافت که چگونه می توانیدبه ماهیچه هایی بسیار سفت و سخت دسا یابید مدتهای مدید یه همان به همان صورت باقی بماند!

MHP کاملا با محافل بدن سازان حرفه ای و انجمن های علمی تاسیس شده در ارتباط است. رئیس MHP گرارد دنت که 260lb است بدن ساز سابق در سطح جهانی بوده و دکتر وینسنت گیامپاپا مرجع شناخته شده جهانی در جایگزینی هورمون، تحقیقات MHP و تیم پرورش و توسعه است. آنها باهم با برخی کارشناسان ارشد در حوزه کاربرد هورمونی کار می کنند. در نتیجه ، آنها به تکنولوژیهای اخیرا کشف شده ای در راستای اسرار افراد حرفه ای دست یافتند که آنان سالها جهت دستیابی به چشم انداز آنابولیکی مطلوب از آن استفاده می کردند. و اکنون، آنها از تمامی منابع خود برای ایجاد اولین فرمول ((پیش تستسترون)) استفاده نموده اند، فرمولی که کل تاریخچه هورمونی شما را جهت بهینه سازی عملکردجنس مذکر بکار می گیرد.آنچه آنان با این فرمول انجام داده اندروندی جدید ایجاد کرده است.

درست است تستوسترون یک هورمون ماهیچه ساز بسیار مهم است و اساسا امام مردان بویژه بدنسازان و افرادی که مواد مخدر استفاده می کنند در جستوجوی ارتقا آن هستند چه کسی می توانست آنها را سرزنش کند؟ چون این یک واقعیت است و اگر شما روند درست را طی کنید تستوسترون می تواند شما را به ((هدف نهایی هورمونی )) رسانده، مزایای بسیاری جهت ساخت عضله شما قرار دهد من جمله:

- افزایش تحرک چربی و کاهش چربی بدن
- افزایش سنتز گلیکوژن ماهیچه
- افزایش تمرکز
- افزایش قدرت و توده ما هیچه ای
- افزایش نستز پروئین
- افزایش نیروی جنسی و عملکر
- بالا بردان عملکرد

با برخورداری از محیط کاملا هورمونی می توانید از هریک از این مزایا برخوردار شوید، اما سیستم غدد مترشحه داخلی شما کاملا پیچیده است، یک شبکه پیچیده از سیگنالهای هورمونی که توسط بسیاری ((کنترل ها و موازنه ها)) کنترل می گرددودر واقع، اگرچه فکر می کنید که محل گیرنده خودرا پر از تستوسترون می نمایید اما بواقع شاید میزان استروزن DHT و گلوبولین سازنده هورمون جنسیت را افزایش می دهید که سه ترکیب ((تهدید کننده جنس مذکر است)) که باعث ذخیره و حفظ آب، افزایش چربی بدن و ریزش مو خواهد شد!

T-BOMB پیشگام عرصه کربرد هورمونی با تکنولوژی پروتستوسترون امروزی

T-BOMB در افزایش میزان تستوسترون شما تا حد ماکزیم بسیار موثر است که بسیاری آن را فرمول افزایش هورمون مردانه می دانند که((مهمترین پیشرفت در تکنولوژی پرو-تستوسترون از پرو هورمون هاست))این تنها فرمول تستوسترون ((بدون پروهورمون)) موجود است که همزمان میزان خالص تستوستزون در خون را افزایش داده و ((تستوسترون آزاد)) را تا سطح استروژن افزایش داده و اثرات آنابولیک تستوسترون خالص را به حداکثر می رساند. قبلا هرگز فرمول تستوسترون فیزیولوژی شرح هورمونی انسان را از زوایای گوناگون مورد حمله قرار نداده بود.

 
از توده آنابولیک مورد استفاده توسط بدن سازان حرفه ای تقلید کنید.

1. حفاظت طبیعی از تستوسترون شما را تا 400% افزایش می دهد.

در های بالینی ترکیباتی که ثابت شده تستوسترون را افزایش می دهد باعث می شود غده هیپوفیز شما هورمون جسم زرد را تولید کرده و آزاد سازی تستوسترون را تحریک کرده و به شما قدرت فراینده در توده عضلانی خود دهد! اثرات فراینده تستوسترون T-BOMB هر گونه فرمول تستوسترون دیگر موجود در بازار را بی رنگ می نماید

2. SHBG را تضعیف کرده و ((تستوسترون آزاد )) را افزایش دهید.

افزایش تستوسترون تنها در صورتی مفید است که خون به شکل ((تستوسترون آزاد() گردش نماید. گلوبولین پیوندی هورمون جنسیت(SHBG) پروتئینی است که به تستوسترون چسبیده آن را بی اثر سازد T-BOMB تنها SHGB را کاهش نمی دهد بلکه آن را خنثی می سازد!T-BOMB برای دستیابی به مقادیر بیشتر در توده و میزان قدرت حتی تستوسترون بیشتری آزاد می نماید و تحریک جنسی فزاینده ((اثر جانبی)) مثبت دیگری است که شما تجربه خواهید نمود.

3. تبدیل تستوسترون به استروژن را متوقف می نماید.

متاستفانه ، تمام تستوسترون به هنگام تولید به صورت تستوسترون باقی نمی ماند. آنزیم((آروماتاز)) در بدن برخی تستوسترون های شما را به استروژن هورمون زنانه تبدیل می کند که در قبال چربی انباشته بدن شما و حفظ آب و عملکرد جنسی ضعیف مسئول است بازدارنده های آنتی آروماتاز که در T-BOMB یافت می شوند از تبدیل تستوسترو به استروژن جلوگیری می کند که این امر مهمترین موضوع مورد توجه بدن سازان و پیروزی عظیمی بری تنظیم کنندگان فرمول MHP R&D است.

4. گیرنده های استروژن را مسدود مینماید.

مرحله 2 ((حجوم استروژن)) T-BOMB از ترکیبات مسدود کننده استروژن جهت مانع شدن در عملکرد گیرنده ها استفاده می کند با این اطمینان که استروژن به ان گیرنده وصل نشده و اثرات استروژنیک را اعمال نمی نماید. با حجوم دو مرحله ای T-BOMB تستوسترون و تنهاتستوسترون ترکیب هورمونی شما را کنتر می نماید.

5. تبدیل تستوسترون به DHT را کاهش می دهد.

تستوسترون می تواند به هورمونی معروف به DHT نیز تیدیل گردد که مسئول اثرات جانبی منفی همچون طاسی و اکنه (جوش) است. T-BOMB مواد مغذی حیاتی را جهت به حداقل رساندن این تبدیل در اختیار بدن شما قرار می دهد.بعلاوه DHT را به حداقل می رساند که به طورنرمال برای گیرنده آندروژن با تستوسترون در رقابت است و حتی گیرنده های بیشتری را برای قرار گیری تستوسترون باقی می گذارد.

تکنولوژی پیام رسان انحصاری ثانویه: شارژ بسیار قوی ستسوسترو نبرای سالها، بدن سازان سعی می کرده اند به نحوه تنظیم قوی فعالیت سلول گیرنده پی ببرند.آنها می دانند که صرف نظر از نحوه تخلیه تستوسترون به بدن خود ،قرار نیست در صورت عدم واکنش نشان دادن گیرنده های خود منفعتی حاصل نمایند. اگر سلول های ماهیچه آنان پذیرش تمام این تستوسترون اضافی نباشد، تلاشهای به حداکثر رساندن تستوسترون آنها به هدر میرود!نحوا عملکرد چنین است: وقتی تستوسترون رسیده و در محل گیرنده سلول ماهیچه مستقر می گردد باید با ((پیام رسان دوم)) در ارتباط بوده و آن را به هسته سلول ماهیچه که تستوسترون به آن رسیده مبادله نموده و تاثیرات آنابولیک آن را ایاد نماید. هرچه پیام رسان های ثانویه شما موثر تر عمل نمایند، سیگنال بلندتری می فرستند. به این وضعیت انتقال سیگنال گفته می شود و سیگنال تقویت شده اثرات آنابولیک تستوسترون را جهت تحریک رشد ماهیچه افزایش می دهد.

به زبان ساده تر اگر پیام رسانهای ثانویه شما به نحو بهینه عمل نمایند اثرات ساخت به ماهیچه تستوسترون ده برابر افزایش می یابد!


از T-BOMB استفاده کنید!

مجموعه TBOMB Optimone-5 این اطمینان را ایجاد می نماید که چشم انداز هورمونی بدن شما مهیای رشد است. به مندرجات زیر نگاه کنید.

غده هیپوفیز شما تحریک شده و تستوسترون را مهار می کند.

شما SHGB رت نا توان می سازید و اجازه می دهید حتی تستوسترون بیشتری برگیرنده های ماهیچه قرار گیرد.

شما استروژن را با حمله دو مرحله از طریق متوقف نمودن تبدیل استروژن و مسدود نمودن گیرنده استوژن متوقف سازید بنابراین استروژن استفاده نمی شود. و حالا نوبت آخرین مرحله است- مجموعه پیام رسان ثانویه سیگنالی تقویت شده ارسال مینماید مبنی ابر آنکه تستوسترون رسیده است و اثرات آنابولیک آن مهار می گردد.

با وجود تمام اکتشافات جدید در کاربرد هورمونی، در می یابیم که تنها افزایش میزان تستوسترون راه چاره است!MHP آخرین و بهترین تحقیق را تا بدین زمان معرفی می نماید آنها اسرار مربوط به نحوه بررسی دقیق کل سیستم هورمونی شما را نشان می دهد.

طبقه بندی: پروهورمون ها و افزاینده ها،  محصولات MHP، 
برچسب ها: پروهورمون ها، افزاینده ها، T-bomb،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم