تبلیغات
فروش انواع مکمل های ورزشی - پروهورمون ها و افزاینده ها

فروش انواع مکمل های ورزشی
 
Secretagogue:سوما خوراکی...


رفروش ترین آزاد کننده GH ...  چون به بهترین نحو عمل می کند! SECRETAGOGUE‏ غده هیپوفیز شما راجهت تحریک بیشتر هورمون رشد تحریک مینماید. میزان افزایش یافته GH ساخت ماهیچه را باعث شده و محیط سوخت چربی را به نحوی که قبلا هرگز تجربه نکرده اید فراهم می آورد. ازهر بدن ساز رقابتی سوال کنید و آنها به شما خواهند گفت که هورمون رشد بهترین شیوه جهت بزرگ شدن سریع عضلات است! بهترین شیوه انجام این کار استفاده SECRETAGOGUE ‏است!

SECRETAGOGUE ‏ازمحصولات شرکتMHP ‏,فرمول آزاد سازی پپتید هورمون رشد است که به نحوی گسترده در بسیاری از مراکز ترکیب هورمونی برتر جهان استفاده شده است. این محصول که توسط دکتر ودنسرنت کیامپاپا فرموله گردیده است باعث hyperplasia‏ غده هیپوفیز شده وبه نحوی قابل توجه تولید HYPERPLASIA SOMATOTROPH) GH ‏) را افزایش می دهد . قبلآ هرگز ترکیب طبیعی چنین موثری در افزایش سطح GH دیده نشده است. درواقع، SECRETAGOGUE‏ چنان موثر است که بسیاری از افراد حرفه ای و بدن سازآن آماتور بر این ادعا هستند که قبلا هرگز چنین چیزی ندیده اند.

SECRETAGOGUE ‏یک آزاد کننده GH‏  اصلی است که از نظر بالینی اثبات شده است. به دلیل این که بسیار کارآمد است بهترین و شماره 1 ‏تلقی می شود . در بسته های واحد با طعم پرتقال و لیمو موجود است هر جعبه 30‏ عدد.

 

- ماهیچه ساز
- چربی را می سوزاند
‏- بهبود را ارتقا می دهد
- ‏انرژی را افزایش می دهد

طبقه بندی: پروهورمون ها و افزاینده ها،  محصولات MHP، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 شهریور 1391 توسط محمد رضا ایازی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود فیلم